LETOŠNÍ ZIMNÍ OBDOBÍ BUDE TROPICKÉ!

Děsí vás představa krátkých dní a dlouhých nocí? Spláchněte splín z blížící se zimy bublinkami čerstvé perlivé vody! Limitovaná tropická edice od značky SodaStream vám prodlouží léto a připomene jeho chutě a barvy vždy, když se vám zasteskne. A při troše štěstí si můžete vychutnat atmosféru tropického ostrova i během třeskuté zimy.  

Značka SodaStream vyhlásila boj proti podzimnímu splínu a prostřednictvím limitované tropické edice se rozhodla prodloužit svým zákazníkům léto i na následující měsíce. Svoji nabídku rozšířila o originální dvě nové sady oranžových a zelených lahví z dílny českých grafiků. Každá sada obsahuje dvojici litrových lahví s tématem „tropický ostrov“ nebo „tropický prales“. Jsou vyrobeny z bezpečného plastu, který odolává zvýšenému tlaku a bez použití BPA. Vhodné v kombinaci s přístroji SodaStream.

Lahev Jet 2 x 1l Tropický ostrov
Lahev Jet 2 x 1l Tropický prales
299Kč/baleni 2 ks

Pro ty, kteří si svoji sklenici perlivé vody chtějí i originálně dochutit, přináší SodaStream – dvě nové limitované tropické příchutě – ananas s kokosovou vodou a mango s kokosovou vodou – které nejlépe vyniknou právě ve spojení s čerstvě připravenými domácími bublinkami. Obě obsahují kokosovou vodu, která se těší velké oblibě zejména u lidí vyznávající zdravý životní styl. Kokosová voda je vyhledávaná kvůli vysokému podílu vitamínů a minerálů, zejména hořčíku, který prospívá lidem s vysokým krevním tlakem. Sportovci si ji zase pochvalují pro vysoký obsah elektrolytů a skvělé hydratační vlastnosti. No a ti, kteří dbají na štíhlou linii zase vědí, že pravidelná konzumace kokosové vody zrychluje metabolismus, díky čemuž tělo zpracovává cukry rychleji a tím se rychleji zbavuje i tuků. Ze 440 ml balení připravíte nejméně 9 lahví SodaStream, který vás svojí chutí přenese na exotický ostrov.

Příchuť Tropické Bali s ananasem a kokosovou vodou
Příchuť Tropické Rio s mangem a kokosovou vodou
129 Kč / 440 ml

Prodlužte si léto s tropickou edicí

Spolu s prodejem limitované tropické edice odstartoval SodaStream i soutěž o více jak 500 cen. Při koupi kteréhokoliv produktu z tropické edice se zákazník může zaregistrovat na stránce www.sodatream.cz a zapojit se do slosování o 5 víkendových pobytů pro 4členou rodinu v oblíbeném resortu Tropical Islands v Berlíně a 500 originálních osušek SodaStream. Soutěž běží od 1. 10. do 31. 12. 2017. Více informací a podmínky soutěže na  www.sodastream.cz

TIP: Vezměte to od základu!

Pokud jste ještě neobjevili výhody přípravy čerstvé perlivé vody v pohodlí domova, můžete tak učinit právě teď. Do limitované tropické edice totiž SodaStream zařadil i dva výrobníky JET PASTEL v barvách Grass Green a Orange, které dokonale ladí s barvami nových lahví. Koupí jednoho z nich se můžete zapojit do hry o atraktivní ceny a zároveň jednou provždy skoncovat s vláčením těžkých lahví perlivé vody z obchodu. Odměna v podobě absolutního pohodlí při přípravě perlivých nápojů je zaručena během jejího používání. Z jediné bombičky SodaStream připravíte přibližně 80 litrů perlivé vody, což odpovídá asi 53 lahví o obsahu 1,5 litru. Když je bombička prázdná, stačí zajít na jedno z více než 2000 autorizovaných výměnných míst SodaStream, která najdete vám vždy nablízku po celé republice. Absolutní pohodlí pak nabízí dovážkové služby rohlik.cz nebo kosik.cz, kde si můžete objednat prostřednictvím internetu výměnu prázdné bombičky za naplněné přímo doma u vašich dveří.

Výrobník SodaStream JET PASTEL, Grass Green a Orange, 1799 Kč