Právě se nacházíte:

Mladiství alkohol nepili

Na několik restaurací v Příbrami zaměřili v pátek pozornost policisté a strážníci. Nejspíš se stal zázrak, nikoho totiž nenačapali při nezákonném jednání. Ve večerních a nočních hodinách se konala akce na kontrolu provozoven především v Pražské ulici a na Zdaboři, kterou prováděla Policie ČR spolu s Městskou policií Příbram, s pracovníky z živnostenského úřadu,    

Na několik restaurací v Příbrami zaměřili v pátek pozornost policisté a strážníci. Nejspíš se stal zázrak, nikoho totiž nenačapali při nezákonném jednání.  

Ve večerních a nočních hodinách se konala akce na kontrolu provozoven především v Pražské ulici a na Zdaboři, kterou prováděla Policie ČR spolu s Městskou policií Příbram, s pracovníky z živnostenského úřadu, hygienické stanice a s osobou, která se zabývá kontrolou výherních automatů.

„Policisté sledovali především to, zda není rušen noční klid, porušován veřejný pořádek a také pátrali po hledaných osobách. Ze strany policie nebylo zjištěno žádných pochybení, ani žádné požívání alkoholu mladistvými," uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.