Nedaří se vám sejít se na volejbal či fotbal? Zkuste Týmuj.cz

Pokud se vám někdy stane, že se nesejdete na sport a kvůli malé účasti si nezahrajete, zkuste vzít organizaci pevně do rukou. Ať už se jedná o fotbal, volejbal, hokej, basket, jógu nebo jinou podobnou aktivitu, vyzkoušejte službu a aplikaci Týmuj.cz. Ta vám pomůže se snadnou domluvou a organizací vašeho týmu. 

Pro koho to je?

„Týmuj.cz může využít jakýkoli tým, skupina nebo parta, která má ráda sport a aktivní trávení volného času. Může jít o vrcholový sport, rekreační aktivity, sportování dětí nebo třeba o kolegy z práce, kteří si chodí po večerech zahrát do blízké tělocvičny,“ říká Petr Salomon, zakladatel platformy Týmuj.cz a dodává: „Stranou nejsou ani trenéři nebo lektoři, kteří vedou hodiny aerobicu, fitness či bojových sportů. Týmuj.cz je zkrátka nástroj vhodný všechny sportovní kolektivy: od fotbalu, přes florbal, hokej, vodní pólo, akvabely, až po dobrovolné hasiče nebo mažoretky. Důležitý je týmový duch. Používat Týmuj mohou i skupiny, které nejsou primárně sportovní, ale potřebují nástroj pro organizaci svých aktivit.“

Jak to funguje?

Na počítači nebo notebooku můžete využívat Týmuj na adrese www.tymuj.cz, v mobilu pak na mobilní aplikaci Týmuj, která je dostupná pro systémy iOS i Android. Mobilní aplikace i webová stránka disponují stejnými funkcemi a všechna data jsou mezi aplikací a webem plně synchronizována. Každá změna, kterou provedete na webu, se tak zobrazí i na mobilu a naopak. Nabízí také praktické funkce, na které jsou uživatelé mobilních aplikací zvyklí, jako například propojení s kalendářem nebo notifikace o nových akcích.

„Členové jednotlivých týmů spolu mohou přes platformu i komunikovat, naším cílem ale není konkurovat sociálním sítím,“ říká Petr Salomon. „Heslem Týmuj.cz je, že není důležité vyhrát, ale sejít se. Proto chceme týmům a jejich vedoucím pomáhat zejména s docházkou a její organizací.“

Základní verze služby a aplikace je zdarma, premium verze, která nabízí službu pro neomezený počet členů týmu větší než 24, neomezený počet událostí, rozšířené notifikace, podrobné nastavení událostí, podskupiny v docházce, galerii a ukládání souborů, pak za poplatek od 119 Kč za 1 tým na měsíc.