Sazeničkový trh na Václavském náměstí

Město Příbram ve spolupráci s podnikatelkou Janou Slezákovou a několika dalšími podnikateli z Pražské ulice pořádá v letošním roce několik monotematických trhů na Václavském náměstí v Příbrami II (horní část Pražské ulice). Po velmi úspěšném Velikonočním  trhu se v sobotu 12. května 2012 od 8 do 12 hodin uskuteční druhý monotematický trh – SAZENIČKOVÝ TRH.

„Zveme všechny, kdo si chtějí zkrášlit svoji zahrádku hezkou kytičkou, nebo  si vypěstovat zdravou zeleninu. V nabídce ve stáncích si návštěvníci trhů budou mít možnost vybrat z bohatého sortimentu sazenic salátu, květáku, rajčat, kedluben, celeru, paprik, jahod, okurek, různých druhů letniček, trvalek i kaktusů,“ vyjmenovává pestrou nabídku zboží příbramský starosta MVDr. Josef Řihák.

Na tržišti na Václavském náměstí nebude chybět ani občerstvení. A pro děti zde bude k dispozici zdarma skákací hrad. 
 
„V pořádání monotematických sobotních trhů na Václavském náměstí budeme pokračovat po celý rok. Je to jeden z řady projektů, které pořádáme ve spolupráci s paní Janou Slezákovou a několika dalšími podnikateli z Pražské ulice. Naším společným cílem je oživit centrum staré části Příbrami a přilákat sem občany,“ doplnil příbramský starosta Josef Řihák.