SODASTREAM NADĚLUJE RADOST POD STROMEČEK

Vánoce už pomalu klepou na dveře a leckdo vymýšlí a hledá, čím by potěšil své blízké. Pokud se to týká i vás, máme pro vás tip – s produkty značky SodaStream se určitě trefíte. Jejich úspěch je osvědčený, například výrobníky perlivé vody této značky nezklamaly úctyhodných 99 % obdarovaných.

Domácí výrobníky perlivé vody jsou totiž ideální volbou pro všechny, kdo chtějí ušetřit – a to nejen výdaje. V první řadě šetří naše síly, s domácím výrobníkem totiž odpadne nutnost nosit těžká balení vody z obchodů. Jsou cestou k omezení výdajů, protože litr vlastní domácí perlivé vody pořídíte již od 2,57 Kč. A v neposlední řadě snižují zátěž na životní prostředí, protože jimi omezíte hromadění jednorázových plastů. A navíc si perlivou vodu můžete připravit vždy čerstvou, a tak naperlenou, jak máte rádi.

Edice Spirit Město & Trénink potěší každého, kdo dodržuje zdravý životní styl a chce mít vodu stále při ruce – ať už při sportu nebo jiných příležitostech. Rozšířené balení obsahuje výrobník domácí perlivé vody SodaStream Spirit Black včetně lahve Fuse o objemu 1 l a bombičky s potravinářským plynem. Součástí limitované edice jsou dále dvě lahve z nové kategorie „Voda s sebou“ s objemem 0,6l, volnočasová tyrkysová a společenská černá s elegantním poutkem, a modrý sportovní ručník s logem SodaStream. Sada tak svým složení může motivovat k novoročním předsevzetím plným pohybu a dostatku tekutin.

Doporučená cena limitované edice SodaStream Edice Spirit Město & Trénink s rozšířenou sportovní výbavou je 2599, – Kč.

Nový typ SodaStream lahve na vodu s sebou o objemu 0,6 l je určen pro perlivou i neperlivou vodu. Její společenské provedení s nerezovým uzávěrem a elegantním poutkem v černé či růžové barvě předurčuje lahev ke každodennímu využití. Lahev na čerstvě připravenou vodu si s sebou vezmete kamkoliv, ať už jdete do práce, do školy nebo za přáteli. Je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastového materiálu bez BPA, je opakovatelně použitelná a omyvatelná v myčce na nádobí. Dá se použít ve všech modelech výrobníků perlivé vody SodaStream určených pro plastové lahve a uzávěr lahve dobře chrání před nechtěným vytečením tekutiny.

Doporučená cena je 359,- Kč.

Prémiový výrobník SodaStream Crystal White připraví perlivou vodu do skleněné lahve. Celý set je navržen pro náročné zákazníky – výrobník je v atraktivní kombinaci bílé a kovu a designová skleněná karafa zvlněným motivem umocňuje dojem z krásy čisté řetízkující perlivé vody. Karafu jednoduše vložíte do pevné kovové nádoby ve spodní části výrobníku a pak už jen stačí stlačit ovládací tlačítko a podle chuti naperlit. Potěší i její praktické vlastnosti – lahev o objemu 0,7l je možné umývat v myčce a je vybavena praktickým hermetickým uzávěrem, díky kterému ji můžete skladovat například v chladničce, aniž by byly ovlivněny chuťové vlastnosti vody. Vodu podávejte v originálních skleničkách o objemu 330 mililitrů, které jsou designově stejné s karafou Crystalu. Sada 4 sklenic se hodí na každý stůl ke všem výrobníkům SodaStream.

Doporučená cena SodaStream Crystal White je 2999, – Kč.

Doporučená cena SodaStream Sklenice sada 4ks je 299,- Kč.

Výrobník SodaStream JET je dlouhodobě nejoblíbenější typ výrobníku perlivé vody. Je pro něj charakteristická střídmá konstrukce s nezbytnými funkcemi a jednoduchou obsluhou, navíc posílená příznivou cenou.  Luxusní barevné provedení výrobníku „temný kámen“ s uhlově tmavými metalickými tóny potěší i ty nejnáročnější uživatele. Funguje na jednoduchém principu: „natočit vodu, zašroubovat lahev, stlačit tlačítko“, přičemž sílu naperlení si může každý přizpůsobit podle svých chutí. Součástí balení výrobníku je i bombička s potravinářským CO2 plynem a opakovaně využitelná lahev JET o objemu 1 l ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA.

Doporučená cena SodaStream JET Temný kámen je 1.899, – Kč.