TRUST PŘEDSTAVUJE MECHANICKOU KLÁVESNICI URČENOU PRO HRÁČE

Od června 2020 je na českém trhu dostupná mechanická herní klávesnice Trust GXT 877 Scarr. Svou výbavou se hodí pro profesionální hráče. V herním koutku navíc díky efektnímu podsvícení pěkně vynikne.

Klávesy GXT 877 Scarr mají při úhozu rychlost reakce pouhou 1 ms a jsou dimenzované na 50 milionů úhozů bez ztráty kvality. Na horním okraji je pak na funkčních klávesách zároveň 11 pozic pro vyvolání multimediálních nabídek. Rozložení a popisky kláves nejsou české, ale americké. To však většinu herních nadšenců ani na vteřinu nevyvede z míry. Celá klávesnice má 7 režimů barevného RGB podsvícení, mezi kterými si lze vybírat podle libosti a v tmavé místnosti tak vytvoří příjemné herní prostředí. Podsvícení má samozřejmě prioritně funkci dobré čitelnosti kláves při nižší hladině okolního světla.

Gamingoví nadšenci ocení i výbavu pokročilým anti-ghostingem s funkcí N-key rollover. Ta umožňuje stisknout naráz větší množství kláves, aniž by na jedinou z nich počítač nezareagoval. Pro intenzivní hráče je také v balení na výměnu osm náhradních, nejčastěji používaných kláves – 4 směrové a klávesy W A S a D. Praktický je také speciální režim, při kterém se deaktivuje klávesa Windows. Pro hráče totiž není nic horšího, než když se během hraní náhodným zavaděním o klávesu z ničeho nic ocitne na ploše operačního systému mimo svou rozehranou hru.

Pevné uchycení bez klouzání po stole má GXT 877 Scarr zajištěné díky protiskluzovým gumovým nožičkám, pomocí kterých ji také lze nastavit do dvou výšek sklonu. Připojení k počítači pak probíhá 1,8m kabelem se standardním USB konektorem.

Cena na českém trhu je 1599 Kč.