UNIVERZÁLNÍ POMOCNÍK DO KAŽDÉ KUCHYNĚ

Kombinace mikrovlnné trouby s inverterovou technologií a grilem potěší zejména milovníky zapékaných a grilovaných pokrmů. Kompaktní rozměry zase ty, kteří v kuchyni bojují o každý centimetr.

Model Panasonic NN-DF383 s objemem 23 litrů je univerzální a kompaktní spotřebič vhodný do každé kuchyně. Nabízí všechny výhody kvalitní mikrovlnné trouby, kromě toho má ve výbavě i vestavěný gril s výkonem 1000 W. Od běžných mikrovlnek se tento model odlišuje především použitím invertorové technologie, díky které je jídlo vždy připravené rovnoměrně na povrchu i ve středu. To platí i pro funkci rozmrazování a ohřívání. Zatímco běžné mikrovlnné trouby se během provozu opakovaně zapínají a vypínají na maximální výkon, technologie inverteru udržuje stále optimální výkon po celou dobu.

Rychlá a praktická

Panasonic NN-DF383 je velmi všestranná mikrovlnná trouba s dvojitým ohřevem 100 – 220 °C, díky kterému při pečení teplo rovnoměrně vyzařuje shora i zdola. Další výhodou je možnost přípravy jídel v kombinaci s mikrovlnami. V praxi to znamená, že během pečení mikrovlny intenzivně zahřívají vnitřek, čímž se výrazně zkracuje čas vaření a šetří energie. Pokrm tak bude křupavý na povrchu a šťavnatý uvnitř.

Design šetřící místo

Kompaktní tělo se hravě vejde na úzký pult nebo pod poličku. Kapacita trouby tím však rozhodně neutrpěla. Díky tomu, že má model Panasonic NN-DF383 ploché dno bez otáčivého talíře, nabízí až o 61 % víc vnitřního prostoru oproti modelům s otočným talířem o průměru 288 mm. Vyklápěcí dvířka trouby se otvírají směrem dolů, takže vyjmutí pokrmu je snazší a bezpečnější.

Cena Panasonic NN-DF383 je 7 499 Kč.