Velikonoční jarmark v Pražské ulici

Město Příbram pořádá ve spolupráci s podnikateli z Pražské ulice v sobotu 31. března 2012 VELIKONOČNÍ JARMARK. Proběhne v době od 8:00 do 13:00 hodin na Václavském náměstí a v horní části Pražské ulice v Příbrami II.

Na jarmarku bude možné si zakoupit zboží s nejrůznější velikonoční a jarní tematikou, drobné dárky a další zboží. Připraveny budou i stánky s občerstvením, ve kterých se bude podávat například svařené víno, medovina a další laskominy.

První ročník příbramského velikonočního jarmarku bude doprovázet malá hudební produkce.

„Akcí Velikonoční jarmark navazujeme na úspěšné Vánoční trhy, které jsme rovněž ve spolupráci s podnikateli z Pražské ulice pořádali v závěru loňského roku. Cílem těchto akcí je oživit dění v tradiční obchodní části města, a vytvořit tak pro občany přitažlivou konkurenci obchodním řetězcům. Věřím, že lidé si na jarmark najdou cestu. Rovněž očekávám, že stánkaři nabídnou zákazníkům netradiční, lákavé zboží, které v řetězcích nenajdou. V podobných aktivitách chceme společně s podnikateli z Pražské ulice pokračovat. Na hlavní sezónu chystáme například novou atrakci, kterou by měl být turistický vláček. Ten bude vozit zájemce z centra města na Svatou Horu a zpět,“ informoval starosta Příbrami MVDr. Josef Řihák.

www.pribram-city.cz