Zveme na sobotní Farmářské trhy

Na Dvořákově nábřeží v areálu Pěší a odpočinkové zóny Hořejší Obora se v sobotu 19. května 2012 uskuteční druhé letošní Farmářské trhy.  Proběhnou v době od 8 do 12 hodin. Pro návštěvníky trhů bude jako vždy ve stáncích k dispozici široký sortiment potravin a nápojů od drobných a středních výrobců a pěstitelů. 

Stále bude k dostání zeleninová i květinová sadba. Na trhu se objeví i minulý nováček - konopné výrobky firmy Hemp z Chraštic. A z čerstvých výpěstků si bude možné zakoupit ředkvičky, kedlubny, salát, lahůdkovou cibulku nebo rebarboru.

Lesní klub Kopretina pozve ke svému stánku rodiče i děti, aby si zpestřili nakupování na trzích výrobou vlastního kapříka, rybářského prutu nebo si jen vyzkoušeli své rybářské dovednosti.  V Zahradnictví Obora pak bude možné vyzkoušet si své jezdecké schopnosti na připravených koních.
 
„Zvu všechny v sobotu na procházku po příbramském nábřeží u Hořejší Obory. Počasí už se má zlepšit, a tak věřím, že lidé opět přijdou. Jsem rád, že farmářské trhy se v našem městě za krátkou dobu své existence již staly hezkou tradicí a že jsou skvělou alternativou a konkurencí k nabídce zboží v nejrůznějších supermarketech,“ řekl starosta Příbrami MVDr. Josef Řihák.