Právě se nacházíte:

Nakladatelství Amenius

Nakladatelství Amenius vydává kvalitní dětské knihy pro děti a mládež i knihy pro dospělé. Mezi naše žánry patří: dětská literatura, pohádky pro děti, beletrie, povídky, příběhy, bajky, duchovní literatura a další.

V našem e-shopu nakladatelství Amenius najdete oblíbené knihy z naší vlastní produkce. Podporujeme celorepublikovou kampaň na podporu četby knih u dětí a díky tomu můžete u nás zakoupit oblíbené knihy za zvýhodněné ceny.

Naše tituly např. kniha Bříško, bříško, kdo v Tobě bydlí? podporuje charitativní projekt - Nadaci Naše dítě. Koupí této knihy podporujete dobrou věc. Prosím, podpořte i Vy koupí této knihy tento charitativní projekt zde.

Nakladatelství Amenius se zaměřujeme na vydávání knih známých, ale i začínajících autorů. Pokud rádi píšete, neváhejte nám zaslat svůj rukopis zde. Pro ty, kterým se líbí naše tituly a chtě-li byste s námi spolupracovat či nám pomoci nebo nás nějak podpořit - napište nám zde. Vám, kteří si naše knihy zakoupíte, děkujeme.

Mezi naše oblíbené autory knih patří Jaroslava Urbanová, Jindřich František Bobák, Karel Pavlica, Miriam Pešková, Martina Kavková a další autoři, s kterými připravujeme další knihy.

http://www.amenius.cz/