Z loňského boje o druhé místo v lize se fotbalisté ostravského Baníku během roku propadli do baráže o záchranu v první lize. Zvládli ji. Luděk Mikloško, šéf sportovního úseku Baníku Ostrava, uznává, že minulá sezona je varováním.